Odzyskiwanie danych w zdolne lekarstwo.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli straciłeś wszystkie dane na swoim telefonie z systemem Android, nie jesteś sam. Nie jest niemożliwe, aby odzyskać wszystkie dane, jeśli użyjesz oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Są jednak pewne rzeczy, o których powinieneś wiedzieć. Jeśli używasz darmowego narzędzia, możesz nie być w stanie odzyskać wszystkich plików. Aby tego uniknąć, powinieneś użyć płatnego programu.

Dr. Fone

Najlepszym sposobem na odzyskanie utraconych danych z telefonu z systemem Android jest użycie aplikacji do odzyskiwania danych. Programy te zostały zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom odzyskać swoje dane szybko i łatwo. Aby użyć jednego, musisz podłączyć telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Aby skorzystać z oprogramowania, musisz mieć pozwolenie producenta telefonu, aby włączyć debugowanie USB. Po włączeniu tej funkcji należy otworzyć Dr. Fone.

Oprogramowanie działa dobrze z różnymi typami urządzeń z systemem Android. Obejmuje to zakorzenione urządzenia i większość popularnych urządzeń z systemem Android. Obsługuje również odzyskiwanie dokumentów, zdjęć i filmów. Możesz nawet odzyskać utracone pliki audio i dzienniki czatów za pomocą tego programu. Jest również w stanie odzyskać dane, które zostały utracone z powodu resetu fabrycznego lub innych powodów.

Kolejną wspaniałą cechą Dr. Fone dla Androida jest jego wysoka stabilność i niezawodność. Ma doskonały wskaźnik sukcesu i nie ma wirusów ani adware. To narzędzie do odzyskiwania danych może odzyskać nawet przypadkowo usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Jest to świetne narzędzie dla użytkowników Samsunga, którzy zrootowali swoje telefony.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida ma dwa tryby wyszukiwania usuniętych plików. Jednym z nich jest Quick Recovery, a drugim Deep Recovery. Deep Recovery jest najlepszy do odzyskiwania usuniętych plików.

Tenorshare UltData

Dzięki Tenorshare UltData for Android możesz odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android bez rootowania telefonu. Ta aplikacja pozwoli Ci odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia, filmy i pliki audio. Po pobraniu aplikacji możesz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera i rozpocząć wyszukiwanie utraconych danych. Podczas procesu skanowania będziesz mógł zobaczyć typy plików, które można odzyskać.

Oprogramowanie jest w stanie skanować i odzyskać utracone pliki z urządzenia z systemem Android w kilku prostych krokach. Po pierwsze, musisz włączyć debugowanie USB. Następnie należy wybrać typ pliku, który chcesz odzyskać. Jeśli potrzebujesz odzyskać zdjęcia lub filmy, wybierz opcję zdjęć. Program przeskanuje tysiące plików w ciągu zaledwie kilku sekund. Ten program pozwoli Ci wybrać różne formaty plików i jest kompatybilny z systemami Android OS 12.

Jeśli Twoje dane są przechowywane na karcie SD lub pamięci wewnętrznej, Tenorshare UltData jest doskonałym sposobem na ich przywrócenie. Jest bezpieczny w użyciu i może przywrócić prawie wszystkie usunięte dane. Nie potrzebujesz nawet dostępu root, aby korzystać z tego programu. Proces odzyskiwania danych jest w 100% bezpieczny, a Ty odzyskasz swoje ważne dane w ciągu kilku minut.

Oprócz przywracania usuniętych plików, program ten może również przywrócić utracone dokumenty i zdjęcia. Działa poprzez skanowanie urządzenia i przywracanie danych nawet bez kopii zapasowych. Ponieważ używa ulepszonej funkcji odzyskiwania, ma wysoki wskaźnik sukcesu. Dzięki UltData możesz odzyskać dokumenty, multimedia i inne pliki z dowolnego urządzenia pamięci masowej na urządzeniu.

iMyFone D-Back

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je łatwo odzyskać dzięki iMyFone D-Back dla Androida. Może odzyskać utracone zdjęcia, filmy, kontakty i wiadomości tekstowe. Oprogramowanie ma przyjazny dla użytkownika interfejs i jest dostępne w niskiej cenie. Pochodzi z licencji na całe życie, bezpłatne aktualizacje i wsparcie.

Program do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android jest w stanie odzyskać usunięte dane nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych. Działa poprzez wykorzystanie pliku bazy danych, który jest przechowywany na urządzeniu. Skanuje urządzenie w mniej niż minutę i daje natychmiastowy podgląd zeskanowanych wyników.

To oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i kartami SD. Może również odzyskać dane z urządzeń uszkodzonych przez wodę lub fabrycznie. Najlepszą rzeczą w tym narzędziu jest to, że nie wymaga rootowania. Możesz nawet użyć go do odzyskania danych z Google Drive.

To oprogramowanie pozwala również odzyskać usunięte filmy i pliki multimedialne z urządzenia z systemem Android. Nawet jeśli straciłeś wideo sprzed kilku lat, możesz je przywrócić za pomocą oprogramowania iMyFone D-Back Android Data Recovery. Jest bardzo łatwy w użyciu i ma mnóstwo funkcji, które pomogą Ci odzyskać to, co straciłeś. Jeśli szukasz skutecznego narzędzia do odzyskiwania danych na Androida, iMyFone D-Back Android data recovery to najlepszy wybór.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android jest w stanie odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej, karty SD i karty TF. Działa z zakorzenionymi i niezakorzenionymi urządzeniami z systemem Android, a nawet odzyskuje utracone pliki z pudełek telewizyjnych. Proces odzyskiwania jest stosunkowo prosty i wymaga tylko pięciu prostych kroków, aby zakończyć. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni tryb dla swojego urządzenia przed rozpoczęciem.

AirMemory

AirMemory do odzyskiwania danych Android to aplikacja, która może pomóc odzyskać usunięte lub utracone pliki na urządzeniu z systemem Android. Program działa poprzez skanowanie pamięci wewnętrznej urządzenia i pamięci masowej karty SD. Aby rozpocząć proces skanowania, musisz najpierw włączyć „Żądanie superużytkownika” na telefonie z Androidem i kliknąć „Start”. Skanowanie zajmie kilka sekund w zależności od rozmiaru danych. Zaleca się, aby upewnić się, że bateria wynosi co najmniej 20% przed skanowaniem.

W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji, AirMemory do odzyskiwania danych Android jest w stanie odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia, więc nie potrzebujesz komputera, aby przywrócić usunięte dane. Po użyciu oprogramowania możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać je w razie potrzeby. Ponadto oferuje również funkcję, która pozwala zobaczyć tylko pliki, które chcesz odzyskać.

AirMore for Android data recovery to darmowy program działający na urządzeniach z systemem Android. Pozwala odzyskać kontakty, multimedia i dokumenty z urządzenia. Nie wymaga rootowania i szybko i sprawnie skanuje urządzenie. Posiada prosty interfejs, który jest łatwy w użyciu i pozwala na szybką identyfikację i eksport odzyskanych danych.

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, musisz jak najszybciej podjąć działania. Najlepiej nie uruchamiać urządzenia wielokrotnie, ponieważ może to spowodować nadpisanie utraconych danych. Nie korzystaj też z żadnych aplikacji, nie przeglądaj stron internetowych ani nie łącz się z internetem, gdy urządzenie nie działa. Im dłużej będziesz czekać, tym trudniej będzie odzyskać dane. Najlepszym sposobem na odzyskanie danych jest użycie niezawodnego narzędzia.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które obsługuje prawie wszystkie systemy operacyjne Android, w tym Android 4.0 i wyższe. Jest w stanie odzyskać usunięte, sformatowane i utracone dane na wielu urządzeniach z systemem Android, w tym telefonach, tabletach i smartfonach. Jego 100% czysta metoda odzyskiwania danych i niezawodne środki bezpieczeństwa będzie zachować swoje dane bezpieczne i bezpieczne. Obsługuje również podgląd odzyskanych danych przed wyeksportowaniem ich na komputer.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych Android ma prosty interfejs i może odzyskać większość utraconych lub usuniętych plików. Możesz go użyć do przywrócenia utraconych plików z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia, ataku wirusa i niewłaściwej obsługi urządzenia. Należy jednak pamiętać, że nie jest w stanie przywrócić usuniętych plików stron trzecich lub usuniętych aplikacji.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android jest dostępne zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej i jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi urządzeniami z systemem Android. Przyjazny dla użytkownika interfejs EaseUS MobiSaver sprawia, że jest to doskonały wybór dla użytkowników domowych. Użytkownicy mogą pobrać i zainstalować oprogramowanie, przeskanować swoje urządzenie, a następnie odzyskać utracone pliki.

EaseUS MobiSaver może również odzyskać dane z usuniętych iPhone’ów i iPadów. Może przywrócić dane z kopii zapasowych iCloud i iTunes, a także z wiadomości KIK. Co więcej, oprogramowanie oferuje dożywotnie wsparcie techniczne. W przeciwieństwie do wielu innych programów do odzyskiwania danych z systemu Android, to oprogramowanie jest łatwe w użyciu i pomaga przywrócić ważne pliki w ciągu kilku minut.

Recoverit

Recoverit android data recovery software obsługuje Androida 2.0 i późniejsze wersje i może przywrócić pliki z pamięci wewnętrznej i karty SD. Przywraca pliki jako ich oryginalne formaty, w tym obrazy, tekst, multimedia i pliki baz danych. Przywraca również informacje z tych plików, takich jak nazwa, adres e-mail i czas.

Recoverit android data recovery software jest darmowy. Jego interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu. Zawiera te same funkcje, co jego odpowiednik w systemie Windows. Działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Windows. Darmowa wersja jest świetną opcją, jeśli usunąłeś lub straciłeś pliki. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę plików, które można odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android odzyskuje wszystkie rodzaje danych z urządzeń z systemem Android. Możesz odzyskać dane z telefonu, karty SD i każdego innego urządzenia pamięci masowej. Recoverit odzyskuje między innymi dokumenty, pliki multimedialne, historię połączeń i wiadomości. Pozwala również na podgląd plików multimedialnych przed ich odzyskaniem. Możesz wypróbować oprogramowanie za darmo, pobierając wersję próbną odzyskiwania 100 MB.

Program może odzyskać pliki z większości urządzeń pamięci masowej, w tym kart SD, kart pamięci i dysków twardych. Obsługuje wszystkie rodzaje producentów i wspiera odzyskiwanie z emobile tracker, ksa-numery i whoscall.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]